O FirmieEnglish
Version

Renata Krężel,
Kontakt z klientem


renata@krezelltd.com.pl

Tomasz Krężel,
Zarząd


biuro@krezelltd.com.pl

Czesław Krężel,
ZarządFirma Krężel Sp. z o.o. od 30 lat jest zakładem rodzinnym, w którym obecnie pracuje druga generacja.
Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w roku 1975 po nabyciu przez Czesława Krężla, warsztatu stolarskiego. W pierwszej kolejności produkowano tam meble kuchenne a niedługo po tym meble biurowe, okna i drzwi. Powierzchnia hali wynosiła niecałe 140m2 , zatrudnionych było 6 pracowników wykwalifikowanych.
Wcześnie do pracy przystąpił syn, Tomasz Krężel a po ukończeniu nauki pod koniec lat osiemdziesiątych został włączony do kierownictwa firmy.
Nieustannie zwiększała się ilość napływających zleceń, tak, że w roku 1990 dokonano zakupu nowej działki wraz z halą produkcyjną. Jednocześnie profil produkcyjny zmienił się na drewno ogrodowe.
W roku 1991 dostarczone zostały pierwsze produkty z drewna ogrodowego. W miarę upływu czasu przedsiębiorstwo podlegało nieustannej rozbudowie a produkcja była coraz bardziej doskonalona. Automatyczna maszyna do impregnacji ciśnieniowej oraz wydajna suszarka stanowią techniczną podstawę, pozwalającą na produkcję wyrobów o wysokiej jakości.
Podstawą dobrej jakości wyrobów oraz terminowej produkcji jest jednak grono ok. 60 odpowiednio wykształconych pracowników wykwalifikowanych i pracowników biurowych jak i niestrudzona praca w chwili obecnej trzech członków rodziny, pełniących funkcje kierownicze. Począwszy od poł owy lat dziewięćdziesiątych córka, Renata Krężel, przejęła mianowicie odpowiedzialność zarówno za prace kreatywne jak i obsługę klienta.
W hali o powierzchni 5 000 m2 oraz na terenie o powierzchni 20 000 m2 wytwarzane są dziś wyroby w złożonym procesie produkcyjnym. Proces ten obejmuje wybór drzewa w lesie, przewóz drzewa z lasu, cięcie drzewa okrągłego do postaci półproduktów, suszenie, obróbka drewna oraz montaż poszczególnych części, impregnacja ciśnieniowa oraz pakowania i dostarczenie wyrobów do klienta.
Trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie obróbki drewna, pracowitość, energia oraz kreatywność pozwoliły nam zestawić dla Państwa w niniejszym katalogu obszerną ofertę wyrobów wysokiej jakości. Oprócz znanych, standardowych artykułów znajdą Państwo wiele wyrobów oryginalnych (chronionych patentem), produkowanych wyłącznie przez nasze przedsiębiorstwo. W przypadku gdyby mieli Państwo zapotrzebowanie na wyroby spoza naszej oferty, prosimy zwrócić się bezpośrednio do nas ze swoim zapytaniem. Bez wątpienia będziemy w stanie spełnić Państwa życzenia.
Jesteśmy przekonani, że nasza oferta odpowiadać będzie Państwa oczekiwaniom co do oryginalności, jakości produktów oraz obsługi klienta.

rodzina Krężel