Strona Główna
Elementy ogrodowe

- wprost niezastąpione w każdym ogrodzie i ogródku! Nawet właściciele niewielkich tarasów, loggi, balkonów znajdą tu coś dla siebie. Donice o różnych kształtach, rozmiarach (z kratownicami lub bez), skrzynki kwiatowe zapewniają roślinom doskonałe warunki wzrostu a ich hodowcom maksymalne zadowolenie. Drewniane, ozdobne taczki czy studnie upiększą nawet najmniejszy skrawek zieleni. Z naszych elementów do ogrodu polecamy również mostki z poręczami, drewniane płytki podłogowe na tarasy i na ścieżki ogrodowe. Nie zapominamy również o naszych milusińskich. Mamy dla nich przestronne domki drewniane z przedsionkami (lub bez) - idealne miejsce na wspaniałe zabawy! Bezpieczne harce w piasku umożliwią zadaszone piaskownice z regulowaną wysokością daszku. Ogromną atrakcją dla dzieci będzie z pewnością piaskownica z basenikiem.Altanki ogrodowe

- w naszej ofercie znajduje się drewniany pawilon ogrodowy Cecylia. Zadaszony, z drewnianą podłogą, bocznymi przesłonami doskonale chroni przed rozpalonym słońcem jak i przed niepogodą. Drewniany stół i ławeczki stanowią doskonałe uzupełnienie tego funkcjonalnego pawilonu.

Budy i boksy dla psów

- dla naszych czworonożnych przyjaciół mamy estetyczne, ciepłe i wygodne budy. Agresywne psy mogą być umieszczone w przestronnych boksach zabezpieczonych kratami z ocynkowanych prętów.

Ogrodzenia drewniane

- od klasycznych ze sztachet prostych lub profilowanych po eleganckie i niepowtarzalne. Mogą być ażurowe bądź pełne. Dzięki nim możemy stworzyć w ogrodzie zakątki o niepowtarzalnych klimatach, przytulne, pełne ciepła i sprzyjające wypoczynkowi. W ofercie dostępne są również bramy, furtki, drzwi ogrodowe, obudowy skrzynek na listy. Majsterkowiczom, którzy samodzielnie zechcą wykonać ogrodzenie według własnego pomysłu, oferujemy pojedyncze słupki, rygle, sztachety oraz listwy wykańczające.